Property manager

A leendő kolléga a kezelt ingatlanportfolió teljes körű, operatív menedzsmentjét fogja végezni, a kezelt ingatlanok területeinek bérbeadásáért és a hatékony kapcsolattartásért felel majd.

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikáció

A magyar tulajdonosi hátterű ICON Real Estate Management Kft. irodaházak, logisztikai parkok és bevásárlóközpontok ingatlankezelését végzi elsősorban a fővárosban és környékén. Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk megbízható szakembereket.

Feladatok:

  • a kezelt ingatlanportfolió teljes körű, operatív menedzsmentje,
  • szoros együttműködés a facility managementtel, akik jellemzően cégünkön belüli kollégák,
  • napi együttműködés a megbízott és szerződött partnerekkel (alvállalkozók, pénzügyi, jogi és ingatlan tanácsadó cégek),
  • a szerződött partnerek szerződéseinek előkészítésében és megkötésében való részvétel,
  • a kezelt ingatlanok területeinek bérbeadása, a bérleti szerződések letárgyalása, előkészítése és megkötése, adminisztrálása,
  • folyamatos kapcsolattartás a kezelt ingatlanok bérlőivel és az ingatlan tulajdonosának képviselőjével az ingatlanportfolió hatékony kezelésének érdekében,
  • az ingatlanok bevételeinek és kiadásainak tervezése, nyomon követése, önálló javaslatok kidolgozása a költségek racionalizálására, illetve részvétel a kezelt ingatlanok jövőbeli cash-flow terveinek összeállításában,
  • ingatlanok értékesítésében és akvizíciójában való részvétel, információs anyagok és ajánlatok összeállítása, előterjesztések készítése a döntéshozók részére,
  • bérleti, beruházási ingatlan ügyletekre vonatkozó értékelések, kockázatelemzések készítése,
  • fejlesztések, beruházások előkészítésében, lebonyolításában való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • Kiváló kommunikáció, változó, párhuzamos feladatok önálló elvégzésének képessége.

Előny jelent:

  • Műszaki végzettség,
  • Angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • Változatos, komplex munkakör,
  • Szakmai támogatás és fejlesztés,
  • Szakmailag elhivatott, fiatalos, családias hangulatú csapat,
  • Versenyképes fizetési csomag,
  • Színvonalas munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest

Önéletrajzát szívesen látjuk bármely üzleti területünkhöz kapcsolódóan. Ezt az alábbi űrlap mellékleteként tudja eljuttatni hozzánk.

Kovács Ferenc

HR Manager

Mellékletek (pdf, doc, docx, ppt, jpg, png, max. 3db)