Épületkarbantartó

Bővülő csapatunkba villanyszerelő, víz- gáz- fűtésszerelő vagy egyéb tapasztalttal és/vagy képzettséggel rendelkező szakembereket keresünk.

  • Állandó munkavégzési hely Budapesten
  • Munkavégzés hétköznapokon - 2 műszakban

A magyar tulajdonosi hátterű ICON Real Estate Management Kft. irodaházak, logisztikai parkok és bevásárlóközpontok ingatlankezelését végzi elsősorban a fővárosban és környékén. Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk megbízható szakembereket, akár PÁLYAKEZDŐKET IS.
A munkavégzés helyszíne kötött lesz, de a pontos helyszínt előre nem tudjuk meghatározni, az általunk üzemeltetett ingatlanoktól és a csapat összetételétől függ.

Főbb feladatok, munkák:

A karbantartó által felügyelt ingatlan

  • ütemezett ellenőrzése, a berendezések felülvizsgáltata,
  • üzemeltetési és karbantartási feladatainak elvégzése,
  • hibaelhárítás ellátása szükség szerint.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő vagy
  • Víz- gáz-, fűtésszerelő vagy
  • Asztalos, vagy egyéb karbantartáshoz köthető szakmai végzettség,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés, szakmai alaposság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Karbantartási tapasztalat
  • Jogosítvány

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

Fix ingatlan, nem szükséges az ingatlanok között közlekedni,
Jellemzően 2, egymást átfedő, 8 órás műszak reggel 7 és este 7 között, heti váltásban,
Beosztás szerinti munkavégzés hétköznapokon,
Versenyképes bérezés,
Készenlét vállalási lehetőség,
Változatos feladatok színvonalas irodaházban, esetleg logisztikai parkban vagy bevásárlóközpontban,
Szakmai támogatás, fejlesztés.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest

Önéletrajzát szívesen látjuk bármely üzleti területünkhöz kapcsolódóan. Ezt az alábbi űrlap mellékleteként tudja eljuttatni hozzánk.

Kovács Ferenc

HR Manager

Mellékletek (pdf, doc, docx, ppt, jpg, png, max. 3db)